Juridiskās adreses uzņēmumiem:

–          juridiskās adreses Rīgā, citās pilsētās un novados;

–          iespēja izmantot biroju sapulču un tikšanos organizēšanai;

–          pasta un korespondences piegāde personīgi vai elektroniski.

Virtuālais birojs:

Piedāvājam virtuālā biroja pakalpojumus ar dažādām adresēm. Virtuālais birojs ir lielisks risinājums tiem uzņēmējiem, kuriem nav vajadzības vai vēlmes uzturēt biroju. Jūsu uzmanībai piedāvājam divu veidu paketes:

BASIC (30,- EUR/mēn)

–          juridiskā adrese;

–          korespondences saņemšana (Ienākošie pasta sūtījumi tiek reģistrēti un saglabāti Jūsu sadaļā, Par ienākušajiem pasta sūtījumiem Jūs tiekat informēti elektroniskā veidā).

EXTRA (40,- EUR/mēn)

–          juridiskā adrese;

–          korespondences saņemšana (Ienākošie pasta sūtījumi tiek reģistrēti un saglabāti Jūsu sadaļā, Par ienākušajiem pasta sūtījumiem Jūs tiekat informēti elektroniskā veidā);

–          biroja izmantošana (līdz 3 stundām mēnesī).

Citi pakalpojumi:

  • biroja – īre par stundām vai dienām;
  • lietvedības pakalpojumi;
  • biroja tehnikas izmantošana;
  • juristu un grāmatvežu konsultācijas;
  • tulkojumi un notariālais apliecinājums;
  • citi pakalpojumi.

Juridiskās adreses uzņēmumiem:

–          juridiskās adreses;

–          iespēja izmantot biroju sapulču un tikšanos organizēšanai;

–          pasta un korespondences piegāde personīgi vai elektroniski.

 

Virtuālais birojs:

 Piedāvājam virtuālā biroja pakalpojumus ar dažādām adresēm. Virtuālais birojs ir lielisks risinājums tiem uzņēmējiem, kuriem nav vajadzības vai vēlmes uzturēt biroju. uzņēmuma juridiskās adreses korespondences saņemšanai, pasta pāradresāciju, virtuālais telefona numurs, faksa pieņemšanu.
Šī pakalpojuma būtība ir tāda, ka uzņēmums ar uzņēmejdarbību vienā valstī, var radīt ilūziju, ka uzņēmumam ir birojs vai pārstāvniecība citā valstī. Šis pakalpojums ir aktuāls ārzonas uzņēmumiem un uzņēmumiem kas sniedz finanšu, juridiskas un konsultāciju pakalpojumus.

Virtuālā biroja darbības princips

Visa saņēmta virtuāla biroja korespondence, tika nosūtīta uz iepriekš norunātu adresi, cik vien bieži tas nepieciešams. Ienākošāis zvans uz numuru ar Jūsu izvēlēto valsts kodu, tas tiek automātiski nosūtīts uz Jūsu norādīto numuru.
Ja ar Jums šobrīd nav iespējams sazināties,sekretārs pieņēms ienākošo zvanu no Jūsu kompānijas vārda, jebkurā valodā. Pēc tam sekretārs nosūtis jums visu  informāciju par zvanītāju ar iepriekš norunāto metodi.

Priekšrocības.

Virtuālā biroja galvenā priekšrocība ir tas finansiālā puse, tas prasa minimalas izmaksas  administratīvā biroja uzturēšanai. Un tas rada labu uzņēmuma tēlu starp klientu un partneru vidū.