Tulkojumi un notariālie apliecinājumi


Piedāvājam kvalitatīvus, dažādas tematikas tekstu tulkojumu pakalpojumus. Precīzi ievērojam Jūsu noteiktos termiņus un garantējam konfidencialitāti. Mēs piedāvājam arī tulkojuma notariālu apliecinājumu, zvērināta tulkotāja apliecinājumu, kā arī apostilles pakalpojumu.

Kvalitāte

Mūsu prioritāte ir piedāvāt profesionāli veiktus tulkojumus, kuros tiek ievērota pareiza terminoloģija un teksta stilistika. Kvalificēti tulkotāji, kā arī redaktora un korektora pakalpojumi ir obligāts tulkojuma veikšanas posms, kas mums ļauj izpildīt tulkojumu precīzi un rūpīgi, maksimāli izslēgt neprecizitāšu rašanos un, galarezultātā, nodrošināt augstu veiktā tulkojuma kvalitāti.

Mūsu specializācija:

Biznesa tulkojumi Juridiskās, finanšu un grāmatvedības dokumentācijas tulkojumi – līgumi, kontrakti, vienošanās, rēķini, dibināšanas un tiesu dokumentācija, patenti, finanšu atskaites, prezentācijas, komerciālie piedāvājumi, audita instrukcijas utt.

Personisko dokumentu tulkojumi – apliecības (dzimšanas, laulības, miršanas), diplomi, pilnvaras, piekrišana bērna izvešanai uz ārzemēm, iesniegumi.

Tehniskie tulkojumi – lietošanas instrukcijas, ekspluatācijas instrukcijas, rasējumi, shēmas, tehniskie uzdevumi, projektu apraksti.

Tirgvedības materiālu tulkojumi un to adaptācija, kā arī mājaslapu, reklāmkarogu, reklāmas brošūru un saukļu tulkojumi.

Medicīniskie teksti – medicīnisko iekārtu instrukciju, slimības vēsturu izrakstu, epikrīžu, ārstu slēdzienu tulkojumi.

Mūsu birojā strādā tulkotāji, kas ir specializējušies attiecīgajās jomās, tādēļ tiek veikti stilistiski korekti un kvalitatīvi tulkojumi Jūsu noteiktajos termiņos. Zvaniet vai rakstiet e-pastu!