Par mums

Mēs esam augsti kvalificēti komerctiesību speciālisti. Mūsu darbiniekiem ir daudzu gadu pieredze juridisko un grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā komerctiesībās.

Mūsu komanda sastāv no speciālistiem dažādās tiesību jomās. Tādēļ mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu un varam atrisināt pat vissarežģītākos komerctiesību jautājumus sākot ar dalībnieku nesaskaņu risināšanu, dalībnieku sapulču sasaukšanu un vadīšanu, dokumentu sagatavošanu UR, VID uzrēķiniem un sodiem ka arī beidzot ar kompāniju saplūšanu un reorganizāciju. Mēs sekojam jaunākajām izmaiņām likumdošanā, komerctiesību tirgus monitorings tiek veikts katru dienu.

Mūsu darbs balstās uz visjaunako un aktualāko likumdošanas bāzi, pieredzi sarežģītu un neparastu gadījumu risināšanā. Jebkuras problēmsituācijas risinājums ir balstīts mūsu pieredzē, atbilstoši spēkā esošajiem tiesību aktiem un komerctiesību praksei.

Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam. Mēs esam orientēti uz ilgtermiņa sadarbību ar klientiem, lai garantētu konfidencialitāti un sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Lai iegūtu vairāk informācijas par pakalpojumiem, kurus sniedzam droši pārlūkojiet mūsu vietni vai arī sazinieties ar mums tieši!

Mēs noteikti atradīsim izeju no jebkuras, pat vissarežģītākās situācijas. Katrai situācijai ir savs risinājums. Svarīgi ir visu izdarīt laikā, lai noverstu nepamatotus zaudējumus un problēmas.